Niemiecki Olej Silnikowy
Do Ekstremalnych Warunków
Wolver Lab Produkty Pobierz Kontakt

Strona główna    Produkty

Produkty

Oleje Silnikowe
Oleje Przekładniowe
Płyny Eksploatacyjne
Płyny Hydrauliczne
Dodatki
Smary
W dzisiejszych czasach silniki spalinowe odgrywają wielką rolę w życiu ludzi. Używane są w samochodach osobowych i furgonetkach, motocyklach i łodziach motorowych, sprzęcie ogrodniczym i gospodarskim. Wiedząc o tym, Wolver Lab GmbH stawia ambitny cel: wytwarzać oleje silnikowe do różnych jednostek - od silników zabytkowych samochodów do najnowszych silników wyposażonych w nowoczesne technologie ekologiczne i wydajnościowe. Nie tylko sam silnik, ale także inne podzespoły pojazdu podlegają ekstremalnym przeciążeniom podczas rajdu. Tak dzieje się chociażby z mechanizmami przekładni. Wykorzystując ogromne doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy badawczej i inżynieryjnej, Wolver Lab GmbH opracowuje i produkuje unikalne oleje przekładniowe, które przeszły liczne testy podczas zawodów rajdowych na całym świecie.
Aby zapewnić niezawodną eksploatację samochodu, wraz ze stosowaniem dobrych olejów silnikowych i przekładniowych należy używać wysokiej jakości płynów funkcyjnych: płynów chłodniczych, hamulcowych i innych. Biorąc to pod uwagę, Wolver Lab GmbH oprócz swoich olejów produkuje szereg wysokiej jakości płynów eksploatacyjnych. Nowoczesny przemysł rozwija się niezwykle szybko. Taka ekspansja produkcji jest bezpośrednio związana z faktem, że coraz więcej pracy jest zmechanizowane. Fakt ten jest wskazówką dla Wolver Lab GmbH, aby stale ulepszać i produkować nowe typy płynów hydraulicznych.
Dbając o komfort właścicieli samochodów, Wolver Lab GmbH produkuje linię dodatków serwisowych ułatwiających życie zmotoryzowanym. Te produkty marki Wolver obejmują szeroką gamę środków smarnych i dodatków. Smary Wolver są doskonałym rozwiązaniem dla wysokiej jakości działania w prawie każdej technologii i warunkach pracy.


 
WOLVERLAB

PRODUKTY

POBIERZ

KONTAKT
WOLVERLAB

Historia
Motosport
Odpowiedzialność
PRODUKTY

Oleje Silnikowe
Oleje Przekładniowe
Płyny Eksploatacyjne
Płyny Hydrauliczne
Dodatki
Smary

www.wolver.pl Przemyslowa 22,
09-400 Płock,
Polska

info@wolver.pl
Im Zollhafen 24,
Cologne, D-50678
Germany

info@wolverlab.de
WOLVER jest partnerem