Niemiecki Olej Silnikowy
Do Ekstremalnych Warunków
Wolver Lab Produkty Pobierz Kontakt

Strona główna    Wolver Lab

Wolver Lab

Historia
Motosport
Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Wolver Lab

Na początku 1957 roku doktor Günter Besser i Hans Mitze, młody inżynier, założyli laboratorium chemii stosowanej w Emmering w Bawarii. Ich pierwszym poważnym zamówieniem było opracowanie oleju silnikowego umożliwiającego prace w wysokich temperaturach i dużym zapyleniu (rekonstrukcja Buraimi Oasis w Arabii Saudyjskiej). Następnym zamówieniem był specjalny olej, który nie tracił swoich właściwości w niskich temperaturach i przy wysokiej zawartości soli w powietrzu. Te zamówienia zadecydowały o dalszej specjalizacji firmy.

W roku 1962 firma badawczo-rozwojowa nazwana została Wolver Laboratory, a pózniej - Wolver Lab. 50 lat udanej pracy w dziedzinie badań teoretycznych i praktycznych to setki klientów wśród producentów oleju silnikowego i miliony konsumentów. Główna część olejów i smarów, które produkujemy jest biodegradowalna, nasze komponenty pracują blisko natury, nie stanowiąc dla niej żadnego zagrożenia.

Jesli potrzebujesz oleju silnikowego lub smaru, który będzie działał niezawodnie w warunkach brazylijskiego lasu deszczowego, na szelfie morza północnego lub w piaskach arabskiej pustyni, możesz polegać na produktach Wolver Lab. 
WOLVERLAB

PRODUKTY

POBIERZ

KONTAKT
WOLVERLAB

Historia
Motosport
Odpowiedzialność
PRODUKTY

Oleje Silnikowe
Oleje Przekładniowe
Płyny Eksploatacyjne
Płyny Hydrauliczne
Dodatki
Smary

www.wolver.pl Przemyslowa 22,
09-400 Płock,
Polska

info@wolver.pl
Im Zollhafen 24,
Cologne, D-50678
Germany

info@wolverlab.de
WOLVER jest partnerem